Aktualności

DISCO POLO 2017 - CO SŁYCHAĆ U GWIAZD? MARCIN MILLER I NASTJA RAZEM?

Nastja - Mogę być tylko Twoja (Official Video)
Nastja - Mogę być tylko Twoja (Official Video)
7lip2017

Disco polo 2017 - plotki i sensacje. Marcin Miller i Nastja razem... w Rynii! Co tam robią?! Wiemy to!

Disco polo 2017 - co słychać u gwiazd? Piękna i eteryczna Nastja, którą mogliście podziwiać w czwartej edycji Disco Star bawi właśnie w Rynii. Razem z nią udał się tam lider formacji Boys! Brzmi nieco sensacyjnie? Nie ma w tym nic dziwnego!

Marcin Miller towarzyszy młodej wokalistce na planie klipu do nowej piosenki disco polo! Oboje wykonawcy już dawno zaplanowali wspólny duet, teraz przyszedł wreszcie czas na realizację tego muzycznego projektu! Jak widać ze zdjęć, które oboje wrzucili do sieci, humory im dopisują i wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo sielski obrazek! Nastja pozuje bowiem w olbrzymim wianku i białej zwiewnej sukience, a Marcin Miller też wygląda na zadowolonego! Tytuł piosenki do której w Rynii powstaje teledysk brzmi "Będę przy Tobie" i będzie to romantyzm w czystej postaci!

- Zero rozbieranych scen, skąpo ubranych dziewcząt i szybkich samochodów. - zdradza nam szczegóły produkcji sam Marcin Miller. - Teledysk utrzymany będzie w konwencji romantycznej i opowiada o wzajemnie miłości, która jest więcej warta niż dobry samochód i apartament w centrum miasta.- dodaje lider grupy Boys!

Niestety, wykonawcy nie ujawniają więcej żadnych szczegółów. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać na pierwsze fotki z planu klipu disco polo i zapowiedzi video! Znając Marcina Millera, pojawią się już niebawem!

LINK DO ARTYKUŁU