Aktualności

DISCO STAR ONLINE! - ZOBACZCIE NAJNOWSZY ODCINEK

DISCO STAR 2017 - odcinek 2
DISCO STAR 2017 - odcinek 2
20mar2017

Każdy z odcinków to jedna wielka niewiadoma! Jednakże zobaczcie co Was zaskoczy podczas emisji drugiego! - Materiał dostępny jest w naszym serwisie / całkowicie za darmo!

Jeżeli ktoś z Was przegapił najnowszy odcinek muzycznego talent show jakim jest Disco Star to nic straconego. W sieci pojawił się materiał online, który umieściliśmy również w naszym serwisie.

 

Jak się okazuje program cieszy się niesłabnącą popularnością, która wciąż rośnie. Nie ma co się dziwić – wielu młodych ludzi dzięki temu programowi spełniło swoje marzenia. Lista zespołów, których kariera wystrzeliła dzięki Disco Star jest naprawdę bardzo długa – a wśród wygranych uplasowali się m.in. Jagoda, Sonic, Soleo, Stereo, Eratox, Reflex, Aneta Działak, Natalia Ołdak, Łukasz Rosiński, Extra Mocni, Doxxx i wielu wielu innych.

 

Jesteśmy przekonani, że ta edycja również wyłoni wiele talentów, które będą godnie reprezentować nasz rodzimy gatunek chociażby tak jak Radosław Liszewski, czy Marcin Miller, któremu niekiedy u boku Czadoman’a brakuje słów. Zobaczcie najnowszy odcinek!

LINK DO ARTYKUŁU