Aktualności

GALA OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2019.

29mar2019

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi wyjątkowych ludzi z różnych środowisk.

Gala będzie transmitowana na żywo 30 marca od godziny 18:30. To wspaniała okazja dla osób które nie mogą być tego dnia w Pałacu i Folwark Łochów, aby przeżyć ten niesamowity czas razem z nami.

kliknij aby oglądać na żywo

Sukces Roku - jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana firmom, produktom i usługom na całym świecie.

Osobowość Roku - jedyna nagroda tego typu, skierowana do wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów.

Wyjątkowy wieczór i niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich i biznesowych.

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2019” odbędzie się w dniach 29 -31 marca 2019 r. w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów w Łochowie.

Wśród nominowanych do nagrody jest lider zespołu BOYS, Marcin Miller.


Przez cały weekend odbywać się będą spotkania z naszymi laureatami nagrody „Osobowość Roku 2019”. Ponadto będzie możliwość zapoznania się z firmami czy produktami, które otrzymają tytuł „Sukces Roku 2019”! Zwieńczeniem tego niezapomnianego weekendu, będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 30 marca.
Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, będą mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata show-biznesu i mediów.

Zapraszamy na weekend sukcesu!

link do wydarzenia

i tutaj