Aktualności

GWIAZDY DISCO POLO W PIĄTEK W TAŃCU Z GWIAZDAMI

"Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami 7" - Odcinek 7 (Zwiastun 3)
"Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami 7" - Odcinek 7 (Zwiastun 3)
20kwi2017

Tego w „Tańcu z Gwiazdami” jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco polo Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i Młodzi oraz MIG.

W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco – polo Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG by zaśpiewać swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra świetnie znane hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

 

Czy wyobrażacie sobie foxtrota do hitu Radka Liszewskiego „Ona tańczy dla mnie”? Zmierzą się z nim Natalia Szroeder i Jan Kliment. Będzie i quickstep w rytm nieśmiertelnego klasyku weselnego „Żono moja” zespołu Masters. Zatańczą go Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Do pozostałych przebojów w nowym wydaniu pary zatańczą cha chę. Dominika Gwit i Żora Korolyov „Ona jest taka cudowna” Pięknych i Młodych, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska „Jesteś szalona” Boysów, a Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą „Wymarzoną” zespołu MIG.

Jak dotąd na parkiecie tanecznego show wystąpił jedynie Marcin Miller, który w drugiej edycji w 2014 roku z Niną Tyrką zajął 7 miejsce. Czy którąś z gwiazd disco polo zobaczymy w roli uczestnika programu w kolejnej edycji?

LINK DO ARTYKUŁU