Aktualności

HITY DISCO POLO W ROMANTYCZNYCH KLIMATACH MAJĄ PRZYSZŁOŚĆ. "BĘDĘ PRZY TOBIE" TRIUMFUJE W SIECI

Nastja & Marcin Miller - Będę przy Tobie (Official Video) NOWOŚĆ LATO 2017
Nastja & Marcin Miller - Będę przy Tobie (Official Video) NOWOŚĆ LATO 2017
3lis2017

Hity disco polo o miłości cieszą się wielką popularnością wśród fanów. Marcin Miller i Nastja mogą być dumni z milionów odsłon kawałka „Będę przy tobie".

Hity disco polo w romantycznych klimatach - wielbiciele muzyki tanecznej za taką nutą przepadają! Teledysk Marcina Millera i młodziutkiej Nastji zrealizowany do piosenki disco polo „Będę przy tobie” obejrzano już ponad 4 miliony razy! Klip cieszy się wielkim powodzeniem także wśród widzów Polo tv. Marcin Miller może być dumny ze swojej podopiecznej z Diamond Music. Gratulujemy.

Przypomnijmy, że w marcu tego roku lider grupy disco polo Boys wraz z założycielem firmy Allinteractive Films Marcinem Załęskim założyli agencję muzyczną, która zajmuje się szlifowaniem wokalnych diamentów. Jednym z nich jest właśnie Nastja, czyli Natalia Ołdak finalistka talent show Polo tv Disco Star. Drugim jest Luka Rosi czyli Łukasz Rosiński, również znany widzom Polo tv z tego muzycznego programu naszej stacji. Dziś Marcin Miller może wznieść toast za swoją zdolną podopieczną. Sukces klipu zrealizowanego do piosenki disco polo „Będę przy Tobie” to przecież w dużej mierze także jej zasługa.