Aktualności

Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo - wystartowała przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach

BOYS - Szalona i Niech żyje wolność i swoboda (ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2016)
BOYS - Szalona i Niech żyje wolność i swoboda (ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2016)
15lut2017

25 czerwca 2017r. na Stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się wielkie święto polskiej muzyki  tanecznej „Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo”. Na scenie wystąpią największe ikony gatunku, m.in.  Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, MIG. 

Podczas „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo” usłyszymy zarówno legendarne przeboje lat 90-tych, jak i najnowsze hity. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show będziemy się bawić się w rytm utworów niezmiennie kochanych przez Polaków. Już od 25 lat nie ma w naszym kraju zabawy, dyskoteki, wesela czy innej imprezy rodzinnej, podczas której nie pojawiłyby się piosenki disco polo. To muzyka, która daje nam radość, wyzwala pozytywne emocje i na którą żywiołowo reagujemy. Wszystkie te wrażenia oraz wiele niespodzianek gwarantujemy uczestnikom „Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo”.

Organizatorem koncertu jest Grupa ZPR Media, do której należą m.in. największa telewizja muzyczna w Polsce POLO TV oraz najpopularniejsza stacja ponadregionalna Radio VOX FM. Za produkcję koncertu odpowiada Promotor United Entertainment.

 

Przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach rozpoczęła się 14.02.2017 i jest wsparta szeroką kampanią z udziałem wszystkich kluczowych mediów Grupy ZPR Media (m.in. „Super Express”, POLO TV, NOWA TV, 8TV, Vox Music TV, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio ESKA, Poradnikzdrowie.pl, Muratordom.pl, eskaGO).

 

 

Bilety do nabycia na www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl.

 

UWAGA! Pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona.