Aktualności

Marcin Miller & Marcin Załęski wkraczają do branży z diamentowym szlifem !!

Diamond Music - Spot Reklamowy 2017
Diamond Music - Spot Reklamowy 2017
20mar2017

Prawda wyszła na jaw!! Oficjalnie, bez ściemy i zbędnych ceregieli mamy przyjemność poinformować, że … Marcin Miller lider zespołu Boys oraz Marcin Załęski producent teledysków i właściciel firmy Allinteractive Films, od dłuższego czasu pracowali na wspólnym projektem, teraz jest już wszystko jasne panowie – szlifowali diament! Ile karatów uzyskali…?  

Nowopowstała firma Diamond Music - Jest nawiązaniem do pracy nad nowymi talentami, chłopaki wychodzą z założenia że na rynku jest masa nieoszlifowanych diamentów, wystarczy nad nimi popracować aby stały się prawdziwymi diamentami polskiej sceny muzycznej. – WOW!! 

Jakimi pierwszymi diamencikami mogą pochwalić się już dziś panowie? 
Pierwszy diament to Nastja, czyli Natalia Ołdak, finalistka talent show – Disco Star, jest już po premierze debiutanckiego teledysku do utworu pt.„Pasujemy do siebie”, niebawem ukaże się kolejny teledysk do piosenki pt.„Mogę być tylko Twoja”. Drugim diamentem jest Luka Rosi, czyli Łukasz Rosiński którego chłopaki poznali również w programie Disco Star, na dniach odbędzie się premiera debiutanckiego teledysku do piosenki „Ta dziewczyna to żart”. Do ich stajni dołączył również Kuki oraz zespół Live.

UWAGA!! Piosenki które będą wychodziły spod skrzydeł agencji Diamond Music będą prawdziwymi perełkami a zadba o to Marcin Miller który w branży jest już ponad 27 lat i stworzył wiele hitów. O warstwę wizualną zadba Marcin Załęski, który jest autorem wielu topowych teledysków, w tym już 5 dla zespołu Boys. W doborze artystów panowie kierują się przede wszystkim talentem -„Interesują nas osoby które naprawdę potrafią śpiewać”.

Śledźcie poczynania agencji za pośrednictwem oficjalnego konta na Facebooku jak i kanału YouTube!  Zobaczcie już teraz oficjalny spot reklamowy agencji !!

DIAMOND MUSIC on facebook

DIAMOND MUSIC on youtube

PRZECZYTAJ I TO