Aktualności

Marcin Miller: Polsat nie poddaje się stereotypom.

Gala 25-lecia Telewizji Polsat - Czterej Królowie
Gala 25-lecia Telewizji Polsat - Czterej Królowie
21gru2017

Lider zespołu Boys dla POLSAT.PL przed „Sylwestrową Mocą Przebojów”. Opowiada o swoich muzycznych inspiracjach - wcale nie discopolowych. Co znajdzie pod choinką? Czy jego rodzina ma coś przeciwko pracy w Sylwestra? Autor takich hitów jak „Wolność”, „Jesteś Szalona”, „Bawmy się” czy „Łobuz” mówi o swoich planach.

- Pojawicie się na scenie podczas tegorocznej „Sylwestrowej Mocy Przebojów”. Czy udział w tej imprezie jest dla Boys czymś wyjątkowym?
- Grupa Boys do każdego występu podchodzi poważnie i sumiennie. „Sylwestrowa Moc Przebojów” to oczywiście szczególny koncert. Impreza na żywo transmitowana na całą Polskę na pewno jest wyzwaniem dla każdego artysty. Z naszego punktu widzenie fajne jest to, że Telewizja POLSAT obdarzyła nas dużym kredytem zaufania. Kolejny raz będziemy grać tego rodzaju koncert. Nie zapominajmy, że wielu ludziom disco polo wciąż kojarzy się pejoratywnie. Tym bardziej cieszy, że Polsat nie poddaje się stereotypom. Zrobimy wszystko, aby zarówno widzowie przed telewizorami, jak i obecni na imprezie w Katowicach świetnie się bawili.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ