Aktualności

Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO

MARCIN MILLER - SERCA KOCHANIE (MOJE DISCO MOJE WSZYSTKO DPM 2023)
MARCIN MILLER - SERCA KOCHANIE (MOJE DISCO MOJE WSZYSTKO DPM 2023)
16lut2024

Marcin Miller zachwyca w balladowej wersji hitu 'Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś'. Walentynkowa niespodzianka od Disco Polo Music, która oczaruje fanów

Z okazji Walentynek, stacja Disco Polo Music przypomniała fanom gatunku wyjątkowe wykonanie lidera grupy Boys, Marcina Millera. Jego kultowy utwór "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" został zaprezentowany w niespotykanej dotąd, balladowej aranżacji. To świeże spojrzenie na jeden z największych hitów disco polo, ukazujące nieznaną dotąd stronę artysty.

MARCIN MILLER - ROMANTYK W NOWEJ ODSŁONIE

Tradycyjnie kojarzony z energetycznymi dźwiękami disco polo, Marcin Miller tym razem zaskakuje słuchaczy głębią i romantyzmem. Klimatyczne wykonanie hitu "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w balladowej wersji pokazuje artystę od zupełnie innej strony. To dowód na wszechstronność i talent wokalny Millera, który potrafi przekształcić taneczny hit w pełną emocji balladę.

Publikacja tego unikalnego występu na mediach społecznościowych stacji Disco Polo Music spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Fani disco polo docenili nową interpretację, która świetnie wpisuje się w romantyczny klimat Walentynek. Wielu z nich podkreśla, że to idealna propozycja na tę wyjątkową okazję.

LINK DO ARTYKUŁU