Aktualności

Nowy Teledysk Grupy BOYS Na Horyzoncie! Zobaczcie Oficjalne Kadry i MEGA BONUS!!

10sie2017

Wielkie odliczanie! Zespół BOYS już wkrótce tj. 11 sierpnia zaprezentuje światu swój nowy teledysk! Czy nadciągająca produkcja okaże się kolejnym hitem kultowej formacji disco polo? Po cichutku mamy taką nadzieję.

Podczas tegorocznej gali premier na Festiwalu w Ostródzie grupa Boys zaprezentowała światu swój najnowszy utwór pt. „Moja Kochana”. Piosenka odniosła ogromny sukces i uznanie Ostródzkiej publiczności. Nie ma co owijać w bawełnę nadciągający klip do tej wspaniałej piosenki to najbardziej wyczekiwana premiera tego lata. Z racji tego, że Marcin i reszta jego boys’owskiej ekipy nieustannie wyznaczają nowe trendy na scenie muzyki disco, ich utwory, jak i teledyski naznaczone są pasmem sukcesów. Naszym zdaniem numer pt.” Moja Kochana” ma szansę stać się jeszcze większym hitem niż „Najpiękniejsza Dziewczyno”!!

Wiemy, że słynna grupa disco polo jest już po realizacji zdjęć do najnowszego singla a premiera teledysku, odbędzie się w najbliższy piątek tj.11 sierpnia na kanale YouTube: Disco Polo Lajf o godzinie 17:00 oraz w telewizji Polo TV w programie Disco Studio, który rozpoczyna się o godzinie 17.15!

Warto wspomnieć, że w/w nowość zaprezentowana słuchaczom na tegorocznej Ostródzie dobija do MILIONA wyświetleń, otrzymuje masę pozytywnych recenzji oraz komentarzy.

Z racji tego, że do premiery zostało zaledwie kilka dni a ciekawość, jak będzie wyglądał teledysk, nie daje spać nikomu, udostępniamy oficjalne kadry oraz MEGA BONUS w postaci singla w dobrej jakości!
 

POSŁUCHAJ WERSJI STUDYJNEJ