Aktualności

Polsat SuperHit Festiwal 2018 od 25 do 27 maja

Polsat SuperHit Festiwal 2018 - spot promocyjny
Polsat SuperHit Festiwal 2018 - spot promocyjny
2maj2018

Najwięksi artyści pojawią się na scenie w Operze Leśnej w Sopocie. Trzy dni pełne najlepszych i najpopularniejszych przebojów. Co nas czeka w tej edycji? Koncert Platynowy, podsumowanie karier Sylwii Grzeszczak, Sławomira i Michała Bajora, Radiowy Przebój Roku oraz przezabawna noc kabaretowa!

Pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018 widzowie będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje gwiazd, których płyty pokryły się platyną. Sylwia Grzeszczak i Sławomir zagrają koncerty specjalne, celebrując swoje dotychczasowe osiągnięcia na scenie. W sobotę zabawa będzie trwać w najlepsze w rytm najpopularniejszych radiowych hitów. Nie zabraknie także dobrego humoru. Imprezę w niedzielę zamkną mistrzowie polskiego kabaretu.

Dzień 1. Polsat SuperHit Festiwal 2018

Koncert Platynowy

25 maja w piątek, pierwszego dnia festiwalu, w Koncercie Platynowym wystąpią artyści, którzy mogą pochwalić się niezwykłym osiągnięciem na rynku muzycznym, czyli co najmniej platynową płytą lub singlem, które przyznano im w okresie od stycznia 2017 roku do lutego 2018 roku. To wyjątkowe wyróżnienie od odbiorców jest powodem do dumy dla każdego muzyka.

Do elitarnego grona trafił ceniony twórca Artur Andrus, który dostał platynę za wydany w 2015 roku trzeci studyjny album „Cyniczne córy Zurychu”.
Weterani w świecie disco polo, czyli znana i lubiana formacja Boys, triumfować będą z singlem „Najpiękniejsza dziewczyno”.

INFO O WYDARZENIU