Aktualności

Spotkanie z Marcinem Millerem w Warszawie!

21lut2019

Premiera książki!

Warszawa 27.02.2019 godz. 18:00 empik Junior


KSIĄŻKA O LEGENDZIE DISCO POLO!

„Jestem szalony. Marcin Miller w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską i Łukaszem Smolarskim"

Disco polo – obciach czy fenomen? Marcin Miller – szczęściarz czy pracoholik?

Marcin Miller. Nie wszyscy go lubią. W wywiadach zbyt szczery, trudny do zaszufladkowania. Krytyczny. Samowystarczalny. Skromny król show-biznesu, czołowy wokalista muzyki disco polo w kraju. Który prostolinijnie wyznaje: takiej muzyki nie da się słuchać dłużej niż przez dwadzieścia minut. Tymczasem bez Szalonej czy Niech żyje wolność trudno wyobrazić sobie koncert sylwestrowy czy jakąkolwiek imprezę w Polsce.

Łobuz czy drań?

Zaczynał od gry na cymbałkach, potem były wiejskie zabawy, dożynki i gra w remizie strażackiej. Sprzęt? Keyboard od cioci ze Szwecji, statyw z dziecięcego wózka, własnoręcznie zrobiony mikser. Aż życie postawiło go przed dylematem – zwykły los ełckiego urzędnika czy muzyka? Wybrał to drugie. Czy to mu się opłaciło?

Twórca zespołu Boys. Lider i wokalista. Autor tekstów i kompozytor. Biznesmen. Projektant mody. Współtwórca i ambasador marki modowej MillerTulipan. Niezmiennie od blisko 30 lat na scenie. Gra ponad 200 koncertów rocznie.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Pascal. Premiera książki odbędzie się 27 lutego 2019 r. o godz. 18.00 w salonie Empik Junior w Warszawie, ul. Marszałkowska 116/122. Serdecznie zapraszamy!