Aktualności

"TAKA ZWYKŁA NOC" NASTJI & MARCINA MILLERA OKAZAŁA SIĘ NIEZWYKŁA! (PLAY NOWOŚĆ)

Nastja & Marcin Miller - Taka zwykła noc (Oficjalny teledysk)
Nastja & Marcin Miller - Taka zwykła noc (Oficjalny teledysk)
7gru2017

Witajcie Kochani, mamy dla Was Nowość ciepłą jak czas, który zbliża nas coraz to i bardziej do Świąt Bożego Narodzenia 🙂

Na początku musimy napisać to co siedzi nam w głowie najbardziej, chodzi o scenę z wycinaniem przez Marcina Millera choinki z synem, jest to bardzo bliskie naszemu sercu (mojemu – wita Piotr Redaktor) ponieważ sami mieliśmy w życiu takie właśnie sytuacje, gdzie szło się do lasu wyciąć upatrzoną wcześniej choinkę do Świątecznego wnętrza – ech jest sentyment i trafili z tym w punkt.

Ale ale, oczywiście cały czas mówimy o NOWOŚCI / propozycji od NASTJI i MARCINA MILLERA (BOYS) pt. „TAKA ZWYKŁA NOC”, która to od wczoraj czaruje swoim kolorowym i pełnym miłości klimatem przedświątecznym.

Mamy nadzieję, że będziecie sobie puszczać tę piosenkę z klipem codziennie aż do pierwszej gwiazdki, bo to co zawiera produkcja uspokaja, wycisza i daje mocno DOBRZE do myślenia..

Aż chce się rzec – KOCHAJCIE SIĘ, bądźcie zdrowi i utrzymujcie Polskie tradycje na każdym kroku, zwłaszcza w tych trudnych i szalonych czasach .

A teraz włączamy i od A do Z oglądamy 🙂 🙂 🙂

LINK DO ARTYKUŁU