Aktualności

WIELKA ZABAWA TV PULS W DOLINIE CHARLOTTY

Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty już 29 czerwca!
Wielka Zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty już 29 czerwca!
28cze2018

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Dolina Charlotty zapraszają w czerwcu na jedyne w swoim rodzaju powitanie lata! „Wielka zabawa TV Puls” to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu, wielu innych, które wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls!

„Wielka zabawa…” to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy!

Na scenie wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie hitów, które nuci cała Polska jak: „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „My Słowianie” czy „Ona tańczy dla mnie”.

O doskonały humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha. Będzie wesoło, muzycznie i rozrywkowo! Emisja tylko w TV Puls! Już w czerwcu!

Dolina Charlotty położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Bob Dylan i Robert Plant.

BILETY

Po negocjacjach z jednym ze sponsorów Wielkiej Zabawy TV Puls w Dolinie Charlotty z radością informujemy, że otrzymamy większe dofinansowanie do tej imprezy co oczywiście skutkuje obniżeniem cen biletów dla naszych widzów!

Ceny biletów normalny: I sektor - 95 zł., II sektor - 85 zł., III sektor 75zł. 

Ceny biletów grupowych: I sektor - 85 zł., II sektor - 75 zł., III sektor 65zł. Zainteresowany biletem grupowym? Zgłoś się do nas - eventy@charlotta.pl 

Specjalna cena biletów dla firm! Zgłoś się do nas - eventy@charlotta.pl 

Kupując bilet Uczestnik imprezy zgadza się z REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ oraz REGULAMINEM OBIEKTU.

 

ORGANIZUJEMY DOJAZDY SŁUPSK - CHARLOTTA - SŁUPSK

Wyjazd: przystanekMZK, ul. Jana Pawła II 3, Słupsk (przy Filharmonii)         Powrót: z Doliny Charlotty po koncertach.

Cena biletów w dwie strony 20 zł

Na przejazdy prowadzimy zapisy drogą:  

telefoniczną 59 848 15 44 kom.601 70 60 12 
mailową: wodniktour@wp.pl 

Bilety do nabycia:  

Biuro Podróży „WODNIK” Słupsk (PKP I piętro) w godz. 9-18 pn.-pt., sobota 9-15 lub 15 min. przed odjazdem autobusu

 
BILETY NA KONCERT BĘDĄ DO NABYCIA W KASIE GŁÓWNEJ AMFITEATRU W DNIU IMPREZY

info o wydarzeniu