Koncerty

Kampinos

8 września 2019
Godzina: 20:30
Miejsce: Boisko Sportowe KS Orzeł

Eko-Piknik Kampinos 2019 – Papa D oraz Boys gwizdami wieczoru

Eko-Piknik w Kampinosie to jedna z największych imprez organizowanych w powiecie warszawskim-zachodnim. Co roku bierze w niej udział ogromna liczba mieszkańców. Impreza, organizowana przez Gminę Kampinos, cieszy się coraz większym powodzeniem. Rok 2019 to już XXI edycja tego wydarzenia. 

 

Impreza plenerowa skupia znanych wykonawców muzyki a także szereg wydarzeń towarzyszących. W latach poprzednich mogliśmy na scenie oglądać występy takich gwiazd jak Bajm, Zakopower, Perfect, Golec uOrkiestra, T.Love, Skaldowie oraz Żuki. 

 

Rok 2019 to występ zespołu Papa Dance oraz Boys. W imprezie udział bierze ponad 15 tys. czestników, którzy zawsze świetnie się bawią. Na gości czekać będą stoiska z regionalnymi wystawcami oraz przedsiębiorcami. Organizatorzy spodziewają się podczas tegorocznej edycji wydarzenia, gości władz samorządowych, Kampinoskiego Parku Narodowego oraz firm z całego regionu. 

Data Eko-Pikniku 2019 to 8 września, zatem już teraz warto wpisać datę do kalendarza. O szczegółowym programie będziemy informować na bieżąco.