Koncerty

Kielce

19 maja 2019
Boys - Wciąż Pamiętam (Festiwal Muzyki Tanecznej: Kielce 2018)
Boys - Wciąż Pamiętam (Festiwal Muzyki Tanecznej: Kielce 2018)
Godzina: 20:00
Miejsce: AMFITEATR KADZIELNIA

Prezydent Studentom - Juwenalia 2019 Kielce

Zespół "BOYS", zespół "Very Nice", Kabaret Czwarta Fala.


Koncert "Prezydent Studentom". Serdecznie zapraszamy na energetyczny koncert w ramach Juwenaliów 2019. Na estradzie malowniczego Amfiteatru Kadzielnia dla studentów i mieszkańców województwa wystąpią:
- wschodzący kielecki zespół muzyki tanecznej: "Very Nice"
- oraz  gwiazda wieczoru: zespół "Boys".
Wydarzenie poprowadzą twórcy "Wieśka Tico" - Kabaret Czwarta Fala.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 a na widownie zapraszamy już od godziny 18:00 wyłącznie od strony al. Legionów. Miejsca siedzące na koncercie są nienumerowane. 
Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: "gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia".
Kabaret Czwarta Fala - formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 3 osoby- Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Twórcy hitu "Wieśka Tico", który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, "Passat robi we wsi szum" (ponad 45 milionów wyświetleń), jak również innych parodii, które zna cała Polska. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali!
VERY NICE to muzyka lekka, przebojowa i taneczna z lekkim pazurkiem. Trio z Kielc powstało w roku 2015. Łączy nas pasja do lekkiej i przebojowej muzyki. Na ich fan page'u znajdziecie teledyski, filmy, konkursy, informacje o koncertach i wiele ciekawostek o naszym zespole.

 

info o wydarzeniu

info o wydarzeniu fb