Koncerty

Piła

29 kwietnia 2017
BOYS - Najpiękniejsza dziewczyno (Dj Sequence Remix)
BOYS - Najpiękniejsza dziewczyno (Dj Sequence Remix)
Godzina: 23:59
Miejsce: X-DEMON

HITY DISCO POLO GRUPY BOYS NA DOBRY POCZĄTEK DŁUGIEGO WEEKENDU. ZAPRASZAMY NA DISCO PARTY W X-DEMON

Hity disco polo grupy Boys na pewno świetnie się sprawdzą jako rozgrzewka przed długim weekendem. Zapraszamy na disco party w X-Demon, gdzie w najbliższą sobotę największe przeboje disco polo grupy disco polo Boys podgrzeją atmosferę na klubowym parkiecie. Patronat medialny nad imprezą objęła stacja Polo tv.

Wokalista Marcin Miller i jego śpiewający tancerze na pewno świetnie rozkręcą imprezę i wprawią publiczność w doskonały humor przed długim weekendem. Lider zespołu już nagrał nawet specjalne zaproszenie. Video krąży już w sieci. Kto wpadnie na wspólne disco party z legenda branży disco polo?

Zespół Boys rozpocznie majówkowe granie w sobotę 29 kwietnia w Pile. Bywalcy klubu X-Demon będą mogli na żywo usłyszeć najpopularniejsze piosenki disco polo w wykonaniu zespołu w tym takie perełki jak „Najpiękniejsza dziewczyno”, „Szalona” i wiele innych! Szykuje się niezły imprezowy melanż. Wpadajcie do Piły 29 kwietnia 2017 i tuż przed północą rozpocznijcie długi weekend w rytm przebojów Marcina Millera! Serdecznie zapraszamy.

Bilety - Pierwsza pula 15 zł
Rezerwacja 
Selekcja +18

INFO O WYDARZENIU