Koncerty

Warszawa

17 czerwca 2018
Godzina: 18:00
Miejsce: Park Bródnowski

Rodzinny Piknik Ekologiczny

Zespół Boys w Parku Bródnowskim. Rodzinny Piknik Ekologiczny na Bródnie

W najbliższą niedzielę w Parku Bródnowskim ponownie zabrzmi muzyka. Na jednym z ostatnich koncertów mogliśmy wysłuchać m.in. wyjątkowego głosu utalentowanej Doroty Osińskiej, prezentującej utwory ze swej najnowszej płyty oraz kultowego już zespołu Wilki występującego podczas finału akcji Motoserce. Tym razem władze dzielnicy zapraszają na Rodzinny Piknik Ekologiczny, gdzie zaserwują nam porządną dawkę disco polo. Sprawdzamy, co na to mieszkańcy.

Disco polo można kochać lub nienawidzić, ale krążą legendy, że bez względu na wszystko nie można przejść obok tego gatunku muzycznego obojętnie. I chyba coś w tym jest, bo muzyczna niespodzianka, którą przygotowali dla mieszkańców Bródna włodarze dzielnicy, wzbudza wiele skrajnych emocji i kontrowersji.

Już w niedzielę, 17 czerwca, w Parku Bródnowskim odbędzie się Rodzinny Piknik Ekologiczny. Urząd dzielnicy zaprasza wszystkich miłośników ekologii od godziny 12.00 na występy artystyczne oraz pokazy ekologiczne. Podczas imprezy najmłodsi będą mogli obejrzeć spektakl muzyczny pt. „Wesołe szczurki” oraz pokazy iluzji w wykonaniu Arkadiusza Cywińskiego z ArexShow. Ponadto w programie:

– rośliny za elektroodpady

– ekologiczna gra edukacyjna

– las w słoiku

– warsztaty ekologiczne

– Warszawska Kranówka

– zagroda ze zwierzętami, przejażdżki na kucach i koniach

– znakowanie rowerów.

W programie nie mogło również zabraknąć występów muzycznych. I tu niestety propozycja dzielnicy jest niespójna z oczekiwaniami części mieszkańców. Okazuje się bowiem, że w trakcie niedzielnego pikniku wystąpią dwa zespoły: znany ze sztandarowego już utworu disco polo zespół Boys [„Jesteś szalona”] oraz określająca się mianem reprezentanta disco dance grupa Bostton.