Koncerty

Wilno (Litwa)

26 listopada 2017
BOYS - Wilno 26.11.2017 godz. 19:00
BOYS - Wilno 26.11.2017 godz. 19:00
Godzina: 18:00
Miejsce: Hala Koncertowa COMPENSA

Vilnius DiscoPolo Ritmu: BOYS, Milano, Andre.

LINK DO WYDARZENIA

По-русски

 

Wilno w rytmie disco

 

 

W niedzielę, 26 listopada o godz. 18.00 po raz pierwszy na scenie sali koncertowej „Compensa“ w Wilnie odbędzie się wspólny koncert gwiazd disco polo, którzy podbili niejedno discopolowe serducho dzięki wspaniałej scenerii i tanecznemu brzmieniu. Publiki spragnionej tańców nie zabraknie wesołej muzyki, bo na scenie zagrają prawdziwe gwiazdy aż trzech zespołów: ,,Boys”, ,,Milano”, ,,Andre”!
Specjalnie na ten koncert jest przygotowany nowy program na Litwie przestawiany po raz pierwszy. Zespoły odpowiedzialnie przyszykowują się do występu oraz obiecują, że koncert dorówna do poziomu festiwalu „Disco Polo“ w Polsce.

„Boys“, ,,Milano” , ,,Andre” są uważane za jedne z najbardziej znanych zespołów disco polo w Polsce i na świecie. Te grupy na stacjach radiowych są na szczycie od wielu lat, dlatego mogą pochwalić się milionowym przeglądami teledysków. Są to prawdopodobnie jedyne grupy disco polo przeżywające złoty wiek.

 

Zespół ,,BOYS” założony 1991 r. dobrze jest znany dla Polaków na Litwie. Cel założenia zespołu był prosty i przejrzysty w swej wymowie: “gramy dla ludzi…“.

Przeboje: „Wolność”, „Dziewczyna z marzeń”, „Jesteś szalona” oraz inne przeboje widzowie mogą usłyszeć podczas koncertu już w końcu listopada!

 

ANDRE to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak - lider zespołu, autor większości tekstów, muzyki, a także sympatyczny człowiek, któremu w duszy gra muzyka. Jest to jeden z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki disco polo. W dorobku Andre znajdują się takie hity jak „Disco polo gra”, „Kasiu, Kasieńko”, „Tylko z Tobą”, „Za kolanko”, „Bo ja, bo ja kocham cię”, „Urodziny u Haliny”, „Mój Ty aniele” czy „Powiem ludziom”. Jednak to piosenka "ALE ALE ALEKSANDRA" stała się znakiem rozpoznawczym zespołu, której refren śpiewają już nawet najmłodsi, a słowa tego lubianego przeboju znają już niemal wszyscy.

 

Zespół ,,MILANO” to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Zespół Milano powstał w marcu 1993 roku w składzie: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk. W szybkim czasie grupa zyskała popularność, stając się jednym z liderów w nurcie muzyki disco polo. W 1994 roku zespół opuścił Tomasz Sidoruk, a jego miejsce zajął Piotr Kopański. Grupa Milano zakończyła działalność w 2000 roku, kiedy to członkowie zespołu postanowili wyjechać na stałe do USA.
Największe przeboje zespołu to: Jasnowłosa, Bara bara bara, Kasiu Katarzyno, Brązowe oczy.
2009 rok był przełomowy, udało się powołać do życia Milano w nowym, odmłodzonym składzie. Obecnie grupę tworzą: Mirosław Alan Trzciński oraz tancerze, którzy uprzednio byli członkami zespołu Marcina Siegieńczuka – Adam, Jacek oraz Kamil.

 

To będzie idealne pożegnanie imprez ,zabaw przed nadejściem Adwentu. 26 listopada Wilno , sala koncertowa ,,Compensa” stanie się stolicą muzyki disco polo! Niezapomnianą zabawę zapewnią hity najbardziej znanych gwiazd polskiej sceny disco . To już ostatni moment ,by kupić bilety na tegoroczną edycję koncertu ,,Wilno w rytmie disco polo”!

Śpiesz się z zakupem!W sprzedaży dostępne są już ostatnie miejsca!

Bilety do nabycia w sieci „Bilietai.lt”.