Aktualności

"Boli Boli" w nowym wydaniu! Nowość od zespołu Boys!

BOYS - BOLI I BOLI (MC - STUDIO RMX 2024 by MARIUSZ ŁEBEK)
BOYS - BOLI I BOLI (MC - STUDIO RMX 2024 by MARIUSZ ŁEBEK)
12sty2024

Odkryj nową wersję kultowego hitu "Boli Boli" od zespołu Boys, odświeżonego przez Mariusza Łebka w rytmach latino.

BOYS I ICH HIT: POWRÓT "BOLI BOLI"

Gorące wieści dla fanów Disco Polo! Zespół Boys, który od lat króluje na parkietach dyskotek, przynosi swoim fanom powiew świeżości w postaci nowej wersji jednego z ich hitów - "Boli Boli". Oryginalnie wykonany przez charyzmatycznego Marcina Millera, utwór ten na przestrzeni lat niezmiennie rozgrzewał serca słuchaczy.

NOWA ODSŁONA HITU DISCO POLO

Nowa wersja "Boli Boli", utrzymana w lekkim, latynoskim klimacie, to doskonałe połączenie nostalgii i nowoczesności. Zespół Boys, który od lat niezmiennie cieszy się popularnością wśród miłośników Disco Polo, tym razem postanowił przypomnieć fanom o swojej wszechstronności. Marcin Miller, wokalista grupy, znany jest z umiejętności łączenia klasycznych brzmień z nowymi aranżacjami, co sprawia, że jego muzyka nigdy nie traci na aktualności.

"BOLI BOLI" – WSPOMNIENIE I NOWOŚĆ

Podczas słuchania nowej wersji "Boli Boli" nie sposób uciec od wspomnień. Utwór ten, pierwotnie wydany kilka lat temu.  Nowa aranżacja Mariusza Łebka dodaje utworowi świeżości, jednocześnie zachowując jego oryginalny charakter.

Fani zespołu Boys i wszystkich kochających Disco Polo z pewnością docenią tę odświeżoną wersję. To nie tylko hołd dla przeszłości, ale także znak, że klasyka może odnaleźć się w nowych muzycznych trendach.

Nowa "Boli Boli" to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przeżyć na nowo emocje związane z tym kultowym utworem, jak również dla młodszego pokolenia, które dopiero odkrywa bogactwo i różnorodność Disco Polo.

LINK DO ARTYKUŁU