Aktualności

Gorąca Premiera: BOYS podbije rynek nowością "Jakbyś była"?! Idealna propozycja na lato!

BOYS - JAKBYŚ BYŁA (ZAPAMIĘTAJ MNIE 2024)
BOYS - JAKBYŚ BYŁA (ZAPAMIĘTAJ MNIE 2024)
28cze2024

Nowy singiel Boys "Jakbyś była" z albumu "Zapamiętaj mnie" bez teledysku? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią!

Zespół Boys nie zwalnia tempa i po raz kolejny dostarcza fanom disco polo nową dawkę energii. Ich najnowszy singiel "Jakbyś była" to prawdziwy hit, który z pewnością podbije serca miłośników tego gatunku muzycznego.

NOWY SINGIEL Z ALBUMU "ZAPAMIĘTAJ MNIE"

Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzała płyta "Zapamiętaj mnie", na której znajduje się mnóstwo tanecznych i chwytliwych utworów. Jednym z nich jest właśnie singiel "Jakbyś była". Chociaż utwór ten nie otrzymał jeszcze teledysku, to już teraz zdobywa popularność dzięki swojej melodyjności i energicznemu rytmowi.

"JAKBYŚ BYŁA" - IDEALNY NUMER NA LETNIE IMPREZY

Boys po raz kolejny udowadniają, że są mistrzami tworzenia przebojów, które idealnie sprawdzają się na każdej imprezie. "Jakbyś była" to kolejny taneczny numer, który szybko wpada w ucho i zachęca do tańca. To idealna propozycja na nadchodzące letnie wieczory i spotkania z przyjaciółmi.

Zespół Boys zyskał ogromną popularność dzięki niepowtarzalnym utworom i charyzmatycznym występom. Ich najnowsza płyta "Zapamiętaj mnie" to prawdziwa gratka dla fanów disco polo, a singiel "Jakbyś była" jest tego najlepszym dowodem. Posłuchajcie nowości i przekonajcie się sami, dlaczego zespół Boys niezmiennie króluje na scenie disco polo!

link do artykułu