Aktualności

Marcin Miller Boys w utworze "Nasze Rendez Vous" zespołu Kombi. Opadną Wam szczęki!

5cze2023

Przekonaj się, jak Marcin Miller z zespołem Boys i producent THR!LL ożywili klasyczny utwór "Nasze Randez Vous". Nowa wersja to energetyczne połączenie muzyki disco polo i klubowych brzmień, które zachwyci fanów i ożywi parkiet.

W 2009 roku lider zespołu Boys, Marcin Miller, zaprezentował światu utwór pt. "Nasze Randez Vous" na swojej płycie zatytułowanej "Rock Boys". 14 lat później mamy przyjemność zaprezentować Wam zupełnie nową, ulepszoną i bardziej klubową wersję tego przeboju. To niesamowite, jak różnice w aranżacji i produkcji mogą wpływać na odbiór utworu. Przez lata utwór ten zdobył dużą popularność, a teraz THR!LL, znany producent w gatunku disco polo, postanowił stworzyć oryginalny remix, który z pewnością spełni oczekiwania fanów muzyki tanecznej.

THR!LL - PRODUCENT W DISCO POLO

THR!LL to ceniony i utalentowany producent muzyczny, specjalizujący się w gatunku disco polo. Jego umiejętność łączenia nowoczesnych brzmień elektronicznych z charakterystycznymi dla tego gatunku elementami sprawia, że jego remixy są niezwykle energetyczne i doskonale wpisują się w klimat imprez tanecznych. W przypadku utworu "Nasze Randez Vous" THR!LL postanowił nadać mu nowe brzmienie, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom Boys, jak i miłośnikom muzyki klubowej.

NOWA WERSJA NASZE RANDEZ VOUS - ODŚWIEŻ​ENIE KLASYKI

LINK DO ARTYKUŁU