Aktualności

Marcin Miller z Boys ZA DARMO udostępnia legendarny album z 2002 roku! Sprawdź, jakie hity na nim znajdziesz!

BOYS - BIBA (FULL ALBUM) 2002
BOYS - BIBA (FULL ALBUM) 2002
30paz2023

Marcin Miller z Boys udostępnia za darmo album "Biba" z 2002 r. na YouTube. Przeżyj ponownie hity jak "Biba", "Linda" i inne na disco-polo.info

W sercu muzyki disco polo nieustannie bije rytm lat 90. i początku nowego tysiąclecia. Dla wielu fanów tego gatunku muzyki, właśnie te lata były złotym okresem pełnym niesamowitych przebojów i niezapomnianych chwil spędzonych na parkiecie. Jednym z takich zespołów, który zdołał podbić serca słuchaczy i zyskać ogromną popularność w tamtym czasie, jest niewątpliwie zespół Boys. A teraz mamy dla Was prawdziwą niespodziankę!

MARCIN MILLER PREZENTUJE "BIBA" Z 2002 ROKU!

Marcin Miller, lider zespołu Boys, postanowił przypomnieć fanom o jednym z najważniejszych albumów w historii zespołu. "Biba" z 2002 roku to płyta, która na stałe wpisała się w annały polskiego disco polo. Utwory takie jak "Biba", "Linda", "Figo Fago", "Ty już nie wrócisz" czy "Mam cię dość" to prawdziwe hity, które do dziś rozbrzmiewają na wielu imprezach.

Co ciekawe, Marcin Miller podjął decyzję o udostępnieniu tego albumu w całości na platformie YouTube, co jest prawdziwym prezentem dla wszystkich miłośników disco polo. Dzięki temu wszyscy fani zespołu Boys mają teraz możliwość ponownego przeżycia tych niezapomnianych chwil i przypomnienia sobie tych wspaniałych utworów.

POSŁUCHAJ ALBUMU BOYS "BIBA" NA DISCO-POLO.INFO

Chociaż album "Biba" jest dostępny na YouTube, to zachęcamy Was do wysłuchania go w naszym serwisie disco-polo.info. Oferujemy nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale także możliwość zapoznania się z innymi hitami zespołu Boys oraz wieloma innymi artystami z gatunku disco polo.

Nie czekajcie dłużej, przypomnijcie sobie dźwięki, które kiedyś towarzyszyły Wam w najlepszych chwilach. Album "Biba" zespołu Boys to prawdziwa muzyczna perła, która z pewnością przypomni Wam, dlaczego pokochaliście disco polo.

LINK DO ARTYKUŁU