Aktualności

Sukces w rytmie disco polo: News i Boys podbijają serca fanów! Właśnie zagarnęli milion!

BOYS & NEWS - Wszystko co mam (Official Video) Disco Polo #2023
BOYS & NEWS - Wszystko co mam (Official Video) Disco Polo #2023
2cze2023

Zespół News i Boys, ikony polskiego disco polo, świętują ogromny sukces. Ich najnowszy teledysk "Wszystko co mam" zdobył popularność, podbijając serca fanów. Połączenie nowoczesnego brzmienia z klasycznym stylem przyciąga uwagę miłośników muzyki tanecznej.

Zespół News i Boys, ikony polskiego świata muzyki disco polo, obchodzi wielki triumf. Jego najnowszy teledysk do utworu "Wszystko co mam" stał się prawdziwym fenomenem, zdobywając ogromną popularność wśród fanów. To kolejne osiągnięcie, które cementuje ich pozycję jako jednego z najważniejszych duetów w branży muzycznej.

MUZYKA I PRZEKAZ, KTÓRE TRAFIAJĄ DO SERC

Piosenki News i Boys to nie tylko melodie i rytm, ale także przekaz, który porusza i dotyka serc słuchaczy. Ich teksty pełne są emocji, miłości i wspomnień, które łatwo można odnaleźć w codziennym życiu. Ta szczerość i autentyczność przyciąga fanów, którzy czują się silnie związani z twórczością duetu.

HIT IDSCO POLO: "WSZYSTKO CO MAM"

Teledysk do utworu "Wszystko co mam" został wydany na początku lutego i od razu zdobył szerokie uznanie. Piosenka niesie przesłanie o bezwarunkowej miłości i oddaniu. W połączeniu z energetycznym brzmieniem disco polo, utwór staje się nieodłączną częścią imprez i klubowych parkietów. Wideo zyskało ponad milion wyświetleń na platformie YouTube, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu fanów.

LINK DO ARTYKUŁU