Aktualności

Wielki hit grupy Boys "Dlaczego" w nowej wersji! Ten nieśmiertelny klasyk disco polo ponownie na ustach całej Polski.

12cze2023

Nowa odsłona "Dlaczego" zespołu Boys w wykonaniu THR!LL'a - świeże brzmienie i energia disco polo, które rozpala serca fanów! Czy to hit nadchodzących wakacji? Przekonaj się sam!

WIELKI POWRÓT KLASYKU DISCO POLO - "DLACZEGO" W NOWEJ ODSŁONIE!

Grupa Boys zdobyła ogromną popularność w 1997 roku, kiedy to wydała swój niezapomniany hit "Dlaczego" na albumie zatytułowanym "O.K". Choć od tamtego czasu minęło wiele lat, ta piosenka nadal cieszy się ogromnym uznaniem wśród fanów muzyki disco polo. Teraz mamy dla was niespodziankę - na łamach naszego serwisu disco-polo.info możecie odsłuchać zupełnie nowej wersji utworu "Dlaczego". Tym razem producentem odpowiedzialnym za metamorfozę przeboju jest znany i ceniony twórca muzyczny - THR!LL.

NOWA ENERGIA, NOWE BRZMIENIE HITU ZESPOŁU BOYS 

Przearanżowana wersja utworu "Dlaczego" niesie ze sobą nową energię i świeże brzmienie, które idealnie wpisują się w aktualne trendy muzyczne. THR!LL, znany ze swojego unikalnego podejścia do produkcji muzycznej, postawił na nowoczesne brzmienia, które ożywiają ten nieśmiertelny klasyk disco polo. W nowej wersji piosenka nabiera nowego życia, co może przyczynić się do jej ponownego sukcesu i podbijania serc słuchaczy.

HIT NADCHODZĄCYCH WAKACJI?

LINK DO ARTYKUŁU