Aktualności

Boys i Jorrgus w spektakularnym połączeniu! Nowy hit disco polo: "Do zobaczenia w Batumi" już dostępny!

BOYS & JORRGUS - Do zobaczenia w Batumi 🔥 NOWY HIT 🔥 #2023
BOYS & JORRGUS - Do zobaczenia w Batumi 🔥 NOWY HIT 🔥 #2023
22maj2023

Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż z Boys i Jorrgusem! "Do zobaczenia w Batumi" to prawdziwy hit disco polo, który zachwyci was pięknymi dźwiękami i malowniczym teledyskiem zrealizowanym w Gruzji.

"DO ZOBACZENIA W BATUMI" - DRUGA WSPÓŁPRACA MIĘDZY BOYS I JORRGUS

"Do zobaczenia w Batumi". To już druga współpraca między zespołami Boys i Jorrgus, którzy w 2012 roku stworzyli razem utwór "Nasza Muzyka". Marcin Miller i Jurek Szuj to postacie, które od lat związane są z polską sceną muzyczną. Miller jest liderem zespołu Boys, który na swoim koncie ma wiele przebojów, takich jak "Biba", "Jesteś szalona" czy "Wolność". Natomiast Jorrgus to wokalista i kompozytor znany m.in. z utworów "Twój jeden szept" czy "Niebezpieczna". Obaj artyści to nie tylko muzycy, ale również przyjaciele, którzy łączy wspólna pasja do muzyki.

PRZEDSTAWIAMY PREMIERĘ UTWORU "DO ZOBACZENIA W BATUMI"

Dziś na disco-polo.info pojawiła się wspólna, mocno wyczekiwana premiera pt. "Do zobaczenia w Batumi". Piosenka utrzymana w klasycznym brzemieniu disco polo. Ten utwór to klasyka gatunku, która na pewno przypadnie do gustu fanom Boys i Jorrgusa. Energiczne rytmy, zaraźliwe melodie i charakterystyczne wokale tworzą niepowtarzalną mieszankę, która nie pozwoli nikomu usiedzieć w miejscu.

CUDOWNY TELEDYSK ZREALIZOWANY W BATUMI, GRUZJA OD BOYS I JORRGUS

LINK DO ARTYKUŁU