Aktualności

"Do zobaczenia" to prawdziwe, doskonałe disco polo! Ten utwór podbija listy przebojów i serca Polaków! Boys i Jorrgus stworzyli hit na lata!

23maj2023

Do zobaczenia w Batumi" - najnowszy hit disco polo, który podbija listy przebojów! Współpraca Boys i Jorrgusa na polskiej scenie muzycznej. Przepiękna produkcja, klasyczne brzmienie i tysiące zwolenników. Zapraszamy do wysłuchania tego przebojowego utworu!

WSPÓŁPRACA BOYS I JORRGUS

"Do zobaczenia w Batumi" to kolejna, długo oczekiwana współpraca między zespołami Boys i Jorrgus. Już w 2012 roku artyści połączyli siły, tworząc popularny utwór "Nasza Muzyka". Teraz powracają z nowym przebojem, który zdobywa serca Polaków.

BOYS I JORRGUS - IKONY POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ

Marcin Miller, lider zespołu Boys, i Jurek Szuj, znany jako Jorrgus, to postacie nieodłącznie związane z polską sceną muzyczną. Marcin Miller ma na swoim koncie wiele hitów, takich jak "Biba", "Jesteś szalona" czy "Wolność". Jorrgus, jako wokalista i kompozytor, zdobył popularność dzięki utworom takim jak "Twój jeden szept" czy "Niebezpieczna". Oboje artyści nie tylko łączy pasja do muzyki, ale również głęboka przyjaźń.

PRZEPIĘKNA PRODUKCJA DISCO POLO

LINK DO ARTYKUŁU