Aktualności

Lider zespołu Boys Marcin Miller zaśpiewał hit pt. "Plaża nasza jest" | VIDEO

Boys - Plaża nasza jest W Disco Polo - 30 lat później POLO TV HD ( 05.11.2023 )
Boys - Plaża nasza jest W Disco Polo - 30 lat później POLO TV HD ( 05.11.2023 )
23sty2024

Marcin Miller z Boys ponownie zachwyca w "Disco Polo 30 Lat Później" śpiewając hit "Plaża nasza jest".

Lider legendarnej grupy Boys, Marcin Miller, udowadnia, że jego muzyka jest ponadczasowa. Ostatnio miał okazję zaśpiewać swój gorący hit "Plaża nasza jest" w popularnym programie "Disco Polo 30 Lat Później". Program, emitowany na kanale Disco Polo Music, stanowi hołd dla trzydziestoletniej historii tego wyjątkowo polskiego gatunku muzycznego.

Utwór "Plaża nasza jest", wydany 30 czerwca 2023 roku, szybko zyskał popularność, przekraczając 3,1 miliona wyświetleń. To dowód na to, że Marcin Miller wciąż jest w stanie zjednać sobie serca fanów – zarówno tych wiernych od lat, jak i nowych słuchaczy, którzy dopiero odkrywają urok disco polo.

"PLAŻA NASZA JEST" - HIT DISCO POLO

To, co wyróżnia "Plażę naszą jest" i czyni ją tak lubianą wśród fanów, to jej żywiołowa melodia i łatwo wpadający w ucho refren. Te elementy, typowe dla disco polo, w połączeniu z charakterystycznym głosem Marcina Millera, tworzą niepowtarzalny klimat, który idealnie pasuje do letnich dni i nocnych zabaw.

Występ Marcina Millera w programie "Disco Polo 30 Lat Później" wywołał pozytywne reakcje wśród widzów i krytyków. Jego energiczna interpretacja i charyzma na scenie potwierdziły, dlaczego Boys i ich lider są uznawani za jednych z ważniejszych twórców w historii disco polo.

Zachęcamy wszystkich miłośników disco polo, aby zobaczyli nagranie z występu Marcina Millera w programie "Disco Polo 30 Lat Później". Jest to świetna okazja, aby ponownie przeżyć magię jednego z największych hitów tego gatunku. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji usłyszeć "Plaży naszej jest", to doskonały moment na odkrycie tego utworu.

W naszym serwisie znajdziesz link do nagrania, a także więcej informacji o Marcinie Millerze, grupie Boys oraz innych wydarzeniach ze świata disco polo. Zapraszamy do śledzenia najnowszych aktualności i cieszenia się muzyką, która łączy pokolenia.

LINK DO ARTYKUŁU