Dyskografia

ZAPAMIĘTAJ MNIE

2024 GREEN STAR

Już jest! Boys i Ich nowy hitowy album: "Zapamiętaj mnie"!

 

Nowy album Boys 'Zapamiętaj mnie' z Marcinem Millerem już w sprzedaży! 20 utworów łączących klasyczne disco polo z nowymi aranżami. Sprawdź teraz

Zespoł Boys, z Marcinem Millerem na czele, ponownie zadziwia swoich fanów. Ich najnowsze wydawnictwo, "Zapamiętaj mnie", już zdobywa serca miłośników disco polo.

NOWA PŁYTA ZESPOŁU BOYS

Album "Zapamiętaj mnie" to fascynująca podróż przez świat muzyki disco polo, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Zawierający 20 utworów album łączy klasyczne motywy disco polo z świeżymi aranżacjami. Każda piosenka jest wyjątkowa, a ich melodyjność i teksty gwarantują, że na długo zapadną w pamięć słuchaczy.

Album Boys - Zapamiętaj mnie - Pełna Lista Utworów

Zapamiętaj mnie
Niebieskie oczy
Urlop na żądanie
Co nam w sercach gra
Twe oczy
Arrivederci amore
Krótki sms
Wszystko co mam
Zapamiętaj Mnie (Mike & Laurent Remix)
Muzykę w duszy mamy
Szalona ale to drill
Jak byś była
fiGGo faGGo
Do zobaczenia w Batumi
Plaża nasza jest
Przytul moje serce
Jak szalony traktorzysta
Zapamiętaj mnie (oldschool 90's by Przemo)
fiGGo faGGo (2SHER X G40+ Remix)
Usłysz Wołanie (Techno Remix Edit)

GDZIE KUPIĆ ALBUM GRUPY BOYS "ZAPAMIĘTAJ MNIE"?

Zapraszamy wszystkich fanów Boys i Marcina Millera do zakupu tego wyjątkowego albumu. Wydany przez znaną firmę Green Star, album "Zapamiętaj mnie" dostępny jest już w sprzedaży. Jako patron medialny, disco-polo.info z dumą prezentuje to wydawnictwo, które jest prawdziwą gratką dla każdego miłośnika dobrych rytmów.

"Zapamiętaj mnie" to nie tylko kolejny album na rynku disco polo. To świadectwo ewolucji gatunku, które łączy pokolenia fanów. Zespół Boys, pod wodzą charyzmatycznego Marcina Millera, po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć muzykę, która trafia prosto w serca słuchaczy. Nie przegap tej muzycznej perły i dołącz do tych, którzy już teraz śpiewają nowe hity zespołu Boys!

Album do kupienia tutaj w cenie 30 zł